fbpx
Zdjęcie właściciela firmy

O nas

Kojarzysz bloki z wielkiej płyty na Osiedlu Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim? Historia naszej firmy sięga czasów ich budowy. Tadeusz Woźniak, mój ojciec, założył firmę w 1994 roku, a dziś działamy razem.

Bywają zawody rodzinne, takie jak lekarze czy prawnicy. My jesteśmy rodziną geodetów. Wytyczamy, kreślimy, dzielimy i projektujemy działki na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.

Jeśli szukasz firmy geodezyjnej, która nie tylko narysuje mapy, ale poprowadzi Cię przez labirynt formalności, daj znać.

Rafał Woźniak 

Jak działamy?

Wytyczamy – spotkasz nas w terenie, gdzie dokonujemy pomiarów lub poszukujemy starych kamieni granicznych, które czasem czekają na nas metr pod ziemią. Bywamy na placach budowy, wytyczając dokładne miejsce pod budowę i ułatwiając życie firmom budowlanym.

Dokumentujemy – duża część naszej pracy odbywa się przy biurku, gdzie tworzymy dokumentację – składanie operatu geodezyjnego to przygoda! – tworzymy mapy i podpowiadamy klientom, jak uzyskać zezwolenia i niezbędne pieczątki.

Wyjaśniamy – wiemy, ile znaków zapytania w głowie wywołują przepisy. Poprowadzimy Cię przez gąszcz formalności, kolejne dokumenty, pieczątki i podpisy. Postaramy się, by w Twoim sercu panował spokój, a w teczkach leżały posegregowane i zgodne z przepisami dokumenty geodezyjne.